Zahraničí

Naše pole působnosti se neomezuje pouze na Česko. Máme za sebou několik realizací v zahraničí. Každá země má svá specifika. Zatímco v sousedních zemích jako Rakousko nebo Slovensko využíváme naše osvědčené dodavatele z Česka, ve vzdálenějších lokalitách jako Portugalsko nebo Kanárské ostrovy hledáme podle našich receptů dodavatele místní.

01
Za byt v Praze
dům u moře?

Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli celý proces pořízení nemovitosti na kanárském ostrově Lanzarote. Samotná rekonstrukce byl jen jeden z více kroků za vysněným domem u moře. Projděte si celý příběh na našem blogu, než se rozhodnete něco podobného uskutečnit. Podrobně mapujeme nákup nemovitosti, zajištění financování v zahraničí, samotnou rekonstrukci a následně i zkušenosti s pronajímáním. Protože proč mít „zabetonované“ peníze v Česku, když je můžete zhodnocovat v jiné zemi a navíc si zpříjemnit mizerné české zimy v teple.

02
Nebojte se
rekonstrukce

Váháte mezi pořízením novostavby nebo nejistým podnikem ve formě rekonstrukce? Zvažte si, jestli vám jde jen o investici a je vám jedno, jak výsledek vypadá nebo se chcete položit do místa trochu hlouběji. Nasát místní genius loci a snažit se ho využít.

U většiny novostaveb totiž zjistíte, že s místem mají pramálo společné a dům/developerský projekt můžete stejně dobře umístit do Německa nebo doma a nepoznáte rozdíl. My ovšem milujeme rekonstrukce. A to nejen v Česku. Když si Vaše vysněné místo projedete důkladněji, zjistíte, kolik zajímavých pokladů najdete. A je to jednoduché? Ani náhodou! Stojí to za to? Rozhodně!

03
Zvládnete
to sami?

Určitě si položíte otázku, jestli to zvládnete sami. Je to možné. Ale jste si jistí, že bude rekonstrukce po technické stránce správně provedená? 

Po vlastní zkušenosti jsme přesvědčeni, že na dálku a bez intenzivního dozoru architekta/technika to nejde. Nejen, že narazíte na „místní zvyklosti“, ale budete se muset bojovat s touhou dodavatele udělat vám práce jen „naoko“. Je to pro ně lákavé. Zvládli bychom rekonstrukci na dálku my sami? Ne! Bez nekonečných konzultací na místě i online to jednoduše nejde. Ještě pořád za to ta rekonstrukce stojí? Rozhodně! Podívejte se na výsledek naší práce na Vile Amonita.

04
Proč raději
s námi?

My pro vás zajistíme kromě kompletního návrhu i výběr materiálů a vybavení podle místních možností. Nelekneme se ani toho, že si nedostupné prvky pošleme z Česka nebo napříč celým světem.

Vybereme vám místní dodavatele a dohlédneme na samotnou realizaci, aby výsledek nejen dobře vypadal, ale aby také fungoval. Po zkušenostech víme, na co dávat pozor, jak v místě hledat a na koho se případně obrátit.

Realizované projekty:

Přemýšlíte nad nákupem nemovitosti v zahraničí, nebo už ji dokonce máte? Ozvěte! Rádi s vámi probereme detaily. 

Přihlas se k odběru novinek