Jak
pracujeme

Vydejte se na cestu s námi 

Na dalších řádcích se dozvíte, co Vás čeká. Než se rozhodnete, komu dáte svou důvěru a finance, projděte si popis naší společné cesty.

Mohli bychom psát, že začneme úvodní schůzkou zdarma a pak se budeme scházet nad návrhy a všechno spolu konzultovat, ale to je samozřejmé stejně, jako že každý den vyjde slunce. U nás kromě skvělých návrhů, dostanete výsledek v podobě realizace vašich snů. Nejen, že vám vše navrhneme a vybereme, ale my vám vše i naceníme a zrealizujeme. A to je to nejdůležitější. I sebekreativnější návrh pozbývá smyslu, pokud nejde přetavit v reálný výsledek. V naší galerii nenajdete ani jednu vizualizaci. Zato se můžete na hodiny ponořit do našeho světa stovek zrealizovaných projektů. Je jen na vás, jakou formu si vyberete. Prohlížejte fotky v galerii nebo albech, pročítejte magazín, kde najdete vybrané realizace, tématické články nebo tipy na destinace, kde se nám líbilo. Zajímá vás nějaké téma do hloubky? Připravili jsme pro vás blogové články. Nemáte na čtení čas?  Dejte do uší a poslechněte si naše podcasty.

S vámi definujeme jedinečnost a krásu. Architektura a cesta k cíli je OOOOX.
Itinerář
naší cesty

Čeho se nebojíme? Rekonstrukcí! My se jich nejen nebojíme, my je milujeme. Ať je to rekonstrukce domu, bytu nebo stodoly. Milujeme spojení starých konstrukcí, které se snažíme maximálně vyzdvihnout, a naprosto současného interiéru. Kontrast a soulad zároveň je naše cesta. U každé rekonstrukce obnažíme prostor na dřeň a vypíchneme to podstatné. A pokud nešetrné zásahy v minulosti historii poškodily, vše obnovíme a vrátíme tomu původní šmrnc. Ať už se jedná o vinohradské štuky, nebo cihelné klenby sklepů. Nebudeme si nalhávat, že to je cesta jednoduchá. Každému, kdo se na tuto náročnou cestu vydá, patří neskutečný obdiv. Vrací tak život něčemu, co ostatní vzdají. Je to náročné, ale výsledky jsou naprosto unikátní a neopakovatelné.

01
Vydejte se
na cestu s námi

Co umíme vylepšit? Možná jste se rozhodli jít jednodušší cestou novostavby. Možná je to dům, u něhož si nevíte rady s dokončením interiéru, možná to s vámi váš architekt nechce řešit. My jsme tu od toho, abychom vám dům dokončili tak, že budete mít interiér i v novostavbě naprosto neotřelý a přitom praktický a funkční. A možná jste si pořídili byt v novostavbě a teď se trochu topíte v klientských změnách a bojíte se předání. I tady umíme plavat a provedeme vás celým procesem. Dokonce i z novostavby vykřešeme to nejlepší, abyste nebydleli jen ve fádním prostoru, kterých kolem sebe budeme mít víc než dost. Je naprosto pochopitelné, že novostavby jsou uvnitř svým způsobem uniformní. Developer nemůže řešit každý byt jinak a musí jít co nejjednodušší cestou. My jsme tu od toho, aby byl výsledek jedinečný!

 

02
Vaše
představa

Máme tým zkušených seniorních architektů, kteří se o vás budou starat po celou dobu projektu. Zkušeně vydestilují vaše požadavky. Nemusíte studovat architekturu, nemusíte do detailu znát, jak na sebe navazuje územní rozhodnutí, stavební povolení, anebo proč ohláška stavebnímu úřadu tak dlouho trvá. 

 

Od toho jsme tady my, abychom vás celým složitým procesem provedli. Od vás chceme na začátku jediné: Definujte krásu. Popište jedinečnost. Protože architektura a cesta k vašemu cíli jsou na nás.

03
Náš
svět

Zvládneme projekty i mimo Českou republiku? Ano! Více informací jsme pro vás připravili v další sekci zahraniční realizací, protože i tam pro vás dokážeme dotáhnout projekty tak, aby vás to nestálo všechny nervy.
 

04
Otázky
& odpovědi
a krása...

V našem Světě OOOOX najdete odpovědi na otázky, které si možná už teď pokládáte. Jak dlouho trvá rekonstrukce domu nebo bytu? Jak se řeší rekonstrukce? Jak vybrat správné materiály? Jak je zkombinovat v jednotlivých prostorách domu? Kolik vlastně stojí nový dům? Kolik stojí nový byt? Dají se na Starém Městě propojit dva byty ve dvou patrech? (Dají). My jsme tyhle otázky položili za vás, našli na odpovědi a přidali náš rukopis. A proč krása? Protože ta pro nás prostupuje celým architektonickým navrhováním.

 

Architektura podle OOOOX má mnoho stránek a například i podobu blogu. Osobní příběhy z cest najdete na Torleidi.cz 

Přihlas se k odběru novinek