Jak
pracujeme

Vydejte se na cestu s námi 

Na dalších řádcích se dozvíte, co Vás čeká. Než se rozhodnete, komu dáte svou důvěru a finance, projděte si popis naší společné cesty.

Můžete jej projít velmi podrobně, můžete procházet mapy našich předchozích cest k jedinečným interiérům. Vlastně chceme, aby vás pohltil svět OOOOX, protože my v něm žijeme dvacet let. Ale pokud chcete rychlou zkratku k setkání s námi, tady je jedna věta
 

S vámi definujeme jedinečnost a krásu. Architektura a cesta k cíli je OOOOX.
Itinerář
naší cesty

Architekti jsou různí. Ať pro svůj interiér nebo dům hledáte architekta poprvé, nebo za sebou už nějakou zkušenost máte, 
je dobré dopředu vědět, co můžete očekávat. 


My v OOOOX jsme za dvacet let práce vytvořili vlastní svět, do kterého s radostí zveme všechny klienty. Nejen že navrhujeme špičkovou architekturu, ale natáčíme videa, máme vlastní podcast, vydáváme časopis, píšeme blog… sdílíme naše hodnoty. Stejně jako jsou různí architekti, existují i různé přístupy k architektuře.

01
Vydejte se
na cestu s námi

Proto má náš itinerář stovky stran, hodiny videí a tisíce fotek. Už od dětství přece víme, že cestopisy těch nejdobrodružnějších výprav jsou dlouhé. A vaše cesta s námi bude dobrodružství, které si spolu chceme užít. 

 

Svět OOOOX je plný překvapení, krásy a drobných detailů. A cesta k vašemu novému domu nebo bytu s námi bude jedinečná.

 

02
Vaše
představa

Nemusíte studovat architekturu, nemusíte do detailu znát, jak na sebe navazuje územní rozhodnutí, stavební povolení, anebo proč ohláška stavebnímu úřadu tak dlouho trvá. 

 

Od toho jsme tady my, abychom vás celým složitým procesem provedli. Od vás chceme na začátku jediné: Definujte krásu. Popište jedinečnost. Protože architektura a cesta k vašemu cíli jsou na nás.

03
Náš
svět

Pokud teď máte čas, zůstaňte tady s námi. Surfujte ve vlnách Světa OOOOX. Vracejte se sem. Procházejte lesem našich článků. Poslouchejte naše vyprávění. Listujte si krásnými fotografiemi. Hrajte si s tímhle webem, protože když jsme ho stavěli, hráli jsme si celé dny a měsíce. Vybírali jsme, skládali, psali… a hlavně při tom mysleli na vše, co se během stavby děje. Úplně na začátku, pak na papíře, v počítači, na stavbě, ve vaší peněžence. 

 

Za tohle vše neseme odpovědnost a tady všude rozhodují naše znalosti a zkušenosti. Právě tady najdete vše, co potřebujete vědět, abyste bydleli podle svých představ. A také jakou roli v tom hrajeme my. 

 

04
Otázky
& odpovědi
a krása...

V našem Světě OOOOX najdete odpovědi na otázky, které si možná už teď pokládáte. Jak dlouho trvá rekonstrukce domu nebo bytu? Jak se řeší rekonstrukce? Jak vybrat správné materiály? Jak je zkombinovat v jednotlivých prostorách domu? Kolik vlastně stojí nový dům? Kolik stojí nový byt? Dají se na Starém Městě propojit dva byty ve dvou patrech? (Dají). My jsme tyhle otázky položili za vás, našli na odpovědi a přidali náš rukopis. A proč krása? Protože ta pro nás prostupuje celým architektonickým navrhováním.

 

Architektura podle OOOOX má mnoho stránek a například i podobu blogu. Osobní příběhy z cest najdete na Torleidi.cz 

Přihlas se k odběru novinek