O nás

Naše motto 

Znalosti

Důvěra

Výsledek

Přesně to od nás v OOOOX dostanete. Když stavíte nebo rekonstruujete svůj byt nebo dům, nestačí vám hezké vizualizace. Potřebujete mít jistotu, že celou cestu s vámi jde někdo, kdo navrhování a stavění opravdu rozumí. OOOOX je architektonické studio Radky a Jakuba Valových. A taky jejich týmu, který ručí za to, že co jste si vysnili a s námi nakreslili, bude stát a fungovat. Beton se nebude drolit, dvířka lehce zaklapnou a dřevo bude vonět - to je pro nás rekonstrukce nebo stavba. Naše architektura je pevná a stabilní.

Náš svět

Vítáme vás ve světě OOOOX. Není to jen portfolio realizací, ale vše, co prostupuje naším životem. Odráží se v tom to, jak sami bydlíme, jak cestujeme. Vše, co máme rádi. Je to World of OOOOX. Představíme vám v něm nejen naši práci, ale i to jak pracujeme. Provedeme vás místy, která jsme navštívili. Jsme dva architekti, máme doma malého vikinga Erika (fakt je to blond viking), který už teď vypadá jako architekt. Náš svět má širší záběr právě v cestování: máme rádi divokou přírodu a offroad zároveň. Milujeme sopečné krajiny, ať už je to Island nebo Kanáry. Stejně tak rádi jezdíme po městech, hlavně na sever, kde bydlíme v designových bytech a kde nakonec stejně chodíme jen po hospodách a architektuře. Milujeme industriál a militantní stavby (hlavně Radka), takže ve Vídni, Berlíně nebo Hamburgu objíždíme bunkry a ponorky a brázdíme doky mezi kontejnerovými loděmi. Všechny tyto lahůdky najdete na našem cestovatelském webu TORLEIDI. 

Bydlení jako základ

Bydlíme v krásné černé stodole na samotě na horách, kde kdysi dávno byla první anarchistická tiskárna s výhledem do údolí. Rekonstrukce máme tak rádi, že jsme ani tuhle ruinu nestrhli, ale vymáčkli z jejího potenciálu maximum. Takže u rekonstrukcí z nás mluví vlastní zkušenost. Tady čerpáme energii, tady máme klid, tady se cítíme skvěle. Pracujeme v holešovické továrně na pražskou šunku: zase industriální prostor. Naším posledním projektem je rekonstrukce vily Amonita na kanárském ostrově Lanzarote, kterou si i Vy budete moci pronajmout a vyzkoušet design podle našeho gusta v místě, které máme rádi.

Přihlas se k odběru novinek