O nás

Naše motto 

Znalosti

Důvěra

Výsledek

Přesně to od nás v OOOOX dostanete. Když stavíte nebo rekonstruujete svůj byt nebo dům, nestačí vám hezké vizualizace. Potřebujete mít jistotu, že celou cestu s vámi jde někdo, kdo navrhování a stavění opravdu rozumí. OOOOX je architektonické studio Radky a Jakuba Valových. A taky jejich týmu, který ručí za to, že co jste si vysnili a s námi nakreslili, bude stát a fungovat. Beton se nebude drolit, dvířka lehce zaklapnou a dřevo bude vonět - to je pro nás rekonstrukce nebo stavba. Naše architektura je pevná a stabilní.

Náš svět

Vítáme vás ve světě OOOOX. Není to jen portfolio realizací, ale vše, co prostupuje naším životem. Odráží se v tom to, jak sami bydlíme, jak cestujeme. Vše, co máme rádi. Je to World of OOOOX. Představíme vám v něm nejen naši práci, ale i to jak pracujeme. Provedeme vás místy, která jsme navštívili. Jsme dva architekti, máme doma malého vikinga Erika (fakt je to blond viking), který už teď vypadá jako architekt a stařičkou bílou boxerku Cibuli. Náš svět má širší záběr právě v cestování: máme rádi divokou přírodu a offroad zároveň. Milujeme Island, ale stejně tak rádi jezdíme po městech, hlavně na sever, kde bydlíme v designových bytech a kde nakonec stejně chodíme jen po hospodách a architektuře. Milujeme industriál a militantní stavby (hlavně Radka), takže ve Vídni, Berlíně nebo Hamburgu objíždíme bunkry a ponorky a brázdíme doky mezi kontejnerovými loděmi. Všechny tyto lahůdky najdete na našem cestovatelském webu TORLEIDI.

Bydlení jako základ

Bydlíme v krásné černé stodole na samotě na horách, kde kdysi dávno byla první anarchistická tiskárna s výhledem do údolí. Rekonstrukce máme tak rádi, že jsme ani tuhle ruinu nestrhli, ale vymáčkli z jejího potenciálu maximum. Takže u rekonstrukcí z nás mluví vlastní zkušenost. Tady čerpáme energii, tady máme klid, tady se cítíme skvěle. Pracujeme v holešovické továrně na pražskou šunku: zase industriální prostor

Přihlas se k odběru novinek