čti [úx]
Předchozí kategorie
Další kategorie

Looooxusní
doplňky

Vstupte do Loooox a do Vašich
interiérů vstoupí luxus.

Posouvej dolů

čti [lúx]

Můžete zkusit zavřít oči. Ale stejně Vás to nezachrání. Loooox Vás pohltí. Vyprázdní Vaši peněženku a zaplní Váš domov nezbytnostmi, o nichž jste dosud sice neměli tušení, bez nichž si však odteď svůj život neumíte představit. Vstupte a nakazte se LOOOOXusem.

Máte za sebou rok nebo víc času, stráveného hledáním, diskutováním a schvalováním řešení pro svůj nový domov. Možná už Vás to všechno unavuje. Možná máte chuť ty „méně“ důležité věci, týkající se precizního dovybavení interiéru, odsunout na později. Ze zkušenosti víme, že z 90% takových nedodělků se stane věčné provizorium. A provizorium v jinak dotaženém bytě či domě, to je jako kapr v akváriu. Právě proto je v téhle fázi důležité vydržet. A mít k dispozici nabídku, která Vás bude bavit a inspirovat. Od toho je tady Loooox, náš obchod s nábytkem a interiérovými doplňky.

Aktuální nabídku sledujte na facebook

pondělí až pátek 10 - 17.00

Jednotlivé kusy, které tu nabízíme, nevybíral žádný obchodník. Vybírali jsme je osobně. Jsou tu proto, že nás uchvátily svou jedinečností.

Pro každý jednotlivý kus interiérového vybavení v LOOOOXu jsme se někde ve světě osobně nadchli. Vlastně většina našeho cestování se točí právě kolem hledání nových doplňků, které se u nás ani na obvyklých prodejních místech sehnat nedají. Jsme tedy na lovu v podstatě všude, kam vyrazíme. V LOOOOXu se pak s Vámi dělíme o to, co bychom si jinak sami nejraději nechali. (Kdyby se nám to vešlo.) Většinou jde o unikáty, vyrobené v omezeném počtu, na které velmi pravděpodobně jinde nenarazíte. Vybíráme je samozřejmě pod vlivem vlastního vkusu, který je, jak jste už jistě pochopili, minimalistický a ledově severský. Jestliže tedy toužíte po teplém, měkkém, barevném hnízdečku, zamiřte do Pařížské. U nás, v industriálním prostředí Bubenské, Vám nabízíme hlavně nemilosrdný luxus moderního designu.

Looooxusně zařízené byty

I. Home

Přejdi
Náhled

II. Interiér rodinného domu / Osice

Přejdi
Náhled

III. Rekonstrukce / Tivoli

Přejdi
Náhled

IV. Interiér bytu v novostavbě / 12 Lofts

Přejdi
Náhled

V. Interiér developerského bytu / Mostecká

Přejdi
Náhled

VI. Interiér půdní vestavby / Ostrovského

Přejdi
Náhled

VII. Jak pracujeme

Přejdi
Náhled

VIII. Loooox

Přejdi
Náhled

IX. O nás

Přejdi
Náhled

X. Kontakty

Přejdi
Náhled